• sample-1

  • sample-2

  • sample-3

                                                        Шкаф управління

  • chint
  • Электроустановочные изделия

Слідуйте за нами на Facebook

  • Самовивіз зі складу в м Кропивницький. Наш склад знаходиться в г.Кропівніцкій по вул. Покровська 50 (террітроіі колишнього СУ-411). Здійснюється безкоштовна доставка по місту на замовлення від 5000 грн.
  • Відділення «Нова пошта». Ваш товар можуть доставити на вказане вами відділення «Нової пошти». Адресна доставка «Нова пошта». Кур'єр наших партнерів «Нова пошта» доставить товар за вказаною вами адресою.
  • Також направляємо товар траспортними компаніями "SAT", "НІЧНИЙ ЕКСПРЕС" та "Ін Тайм"

ВТП ТОВ "Арбелон"

ВТП ТОВ "Арбелон"

ВТП ТОВ "Арбелон"

Діяльність компанії

Ось уже 20 років ТОВ ВТП "Арбелон" працює для Вас на ринку електротехнічної продукції. Користуючись нагодою, хочемо подякувати за співпрацю наших клієнтів і партнерів, а також запросити до спільної роботи тих, хто зацікавлений в надійному контрагента.

      Пропонуємо Вашій увазі продукцію вітчизняних і провідних закордонних виробників. Співробітники нашої компанії готові надати Вам допомогу в підборі і комплектації будь профільної продукції для ремонту, реконструкції промислового і житлового будівництва, інших потреб. Цьому сприяє широкий асортимент продукції, що знаходиться на нашому складі і комплексний підхід до поставленого завдання.

      розвиток

      Налагоджено прямі дилерські або партнерські відносини з вітчизняними заводами виробниками, з торговими представництвами провідних Європейських виробників обладнання для енергетики та автоматизації, з представництвами електромеханічних заводів Російської федерації та країн СНД в Україні. Прямі поставки від виробника дозволяють утримувати низькі ціни на реалізовану продукцію:

кабельно-провідникову продукцію;
лампи;
світильники;
прожектори;
низьковольтну і високовольтну апаратуру;
інструменти, прилади КВП, лічильники;
електромонтажні вироби, кабельні аксесуари;
електроізоляційні матеріали, муфти, наконечники і ін.
       На даний момент на виробничих потужностях нашого підприємства проводиться повний спектр низьковольтних комплектних пристроїв (НКП), призначених для передачі і розподілу електричної енергії, управління машинами і механізмами об'єктів нового будівництва, а також реконструкції існуючих систем. Це перш за все відомі пристрої:

панелі розподільні ЩО 90;
щити силові розподільні типу ПР, СПМ, СПА;
ящики розриву ЯР, ЯРП, ЯПР, ЯПРП;
пристрою ввідно-розподільні, НВР в тому числі для висотних будівель;
ящики обліку ЯУР, ЯУРП, ЯВР;
щити поверхові ЩЕ, ЩРЖУ;
ящики управління асинхронними двигунами Я5000;
шафи місцевого керування ШМУ;
шафи управління системою пожежогасіння;
ящики управління освітленням ЯОУ, УНО;
щитки освітлювальні ЩА, ЩО, щр в тому числі квартирні і для котеджів;
пристрою автоматичного перемикання харчування на резерв АВР;
шафи-ящики автоматики і управління технологічними процесами на виробництві та в інших сферах діяльності, систем промислової автоматики і управління (АСУ) різного ступеня складності;
комплектні конденсаторні установки АККУ, КУ.